top of page

גלית היקרה

אין לנו ספק שהמסע שעברנו הסתיים בהצלחה ובהנאה הודות להקשבה שלך והיכולת לתרגם את החלומות שלנו למציאות פרקטית בשטח. היית לנו שותפה מלאה, אכפתית, דואגת מקרוב ומרחוק ושופעת רעיונות ופתרונות לכל בעיה שצצה לאורך כל הדרך. וכל זאת בסבלנות, דיוק, הבנה, מקצוענות ומסירות מולנו ומול כל בעלי המקצוע שעבדו בפרוייקט- ועל כך אנו מודים לך מאוד וממליצים עלייך בחום רב לכל מי שמתכנן לעשות שיפוץ בביתו

משפחת קליין גבעת שמואל

קליין 1.jpg

"גלית היקרה,

רצינו להודות לך על על התהליך המדהים שעברנו ביחד. ליווית אותנו במקצועיות החל משלב ההתלבטות איזה בית לקנות ועד לתכנונו ועיצובו הסופי. מהר מאד נוצרו ביננו יחסים טובים, שהתבססו על הבנה, פתיחות וכנות. למדת להכיר אותנו, את הסגנון שמתאים לנו ומהם הצרכים שלנו. השכלת לעמוד בזמנים ובתקציב שהגדרנו מראש, לתאם בין הספקים השונים, ללוות אותנו לחנויות, למצוא פתרונות פרקטיים ועוד. בעזרת האיכפתיות, היצירתיות והמקצועיות הפכת את תהליך העיצוב למהנה ונעים. תודה על הסבלנות, ההקשבה והזמינות לאורך הדרך.  

אנחנו אוהבים את הבית ונעים לנו לגור בו. מאחלים לך עוד הרבה שנים של הצלחה, נחת וסיפוק."

טל ויסמין קליין, כפר סבא

גלית היקרה, 
רכשנו דירת פנטהאוז לאחרונה מקבלן בר "ג לפני כ 3 חודשים ( במצב כמעט מוגמר) כך שלא היה ניתן לבצע הרבה שינויים. פנינו אליך ליעוץ "הום סטיילינג" (בשל אילוצי הזמן וקצב הבניה ) היות והיכולת לשנות את הקירות/מחיצות מיקום נקודות הייתה מוגבלת. קבענו להיפגש באתר.
כבר משלב השיחה הראשונית היה חיבור מדהים ! את  אדם מדהים, עם ידע מקצועי מעולה. ענית לנו על כל השאלות והצעת לנו הצעות נהדרות שציידו אותנו ברשימת קניות ושינויים לפני הכניסה.  ההצעות דיברו בין היתר על : על מיקום הריהוט חומרים/ צבעים, סוג גודל ומיקום תאורה ,הצעות לשינוי נקודות לאחר מסירה, סוג וצבעי וילונות ועוד ....
אנחנו מודים לך מקרב לב ,את מקצוענית עם ראיה רחבה , אדם מדהים ונעים הליכות ,שרירותית . אין עלייך!
אנחנו בטוחים שדרכנו יצטלבו עוד בהמשך , ממליץ בחום !  תודה רבה  
רונית ויורם

"זכיתי לעצב את ביתי ונכסים נוספים עם גלית. החיבור אליה זו לא רק חווית עיצוב נכס ,אלא עיצוב ורענון הנשמה. גלית התברכה בראיה עיצובית כוללנית וביכולת ראית הפנים בצורה  נדירה. מהמפגש הראשון ועד תום העבודה גלית קשובה לכל בקשה ומתחשבת בכל  צורך, וכל זה בחיבור מלא לצרכים וליכולות הכספיות וזמן זה זמן !

כל רעיון וגם ההזוי ביותר מתאפשר בזכותה והתוצאה הסופית מרתקת מדויקת וגורמת אושר אמיתי.

רק מי שעבר חווית עיצוב עם מספר ארכיטקטים ומעצבים אחרים מבין במה מדובר.

המסע הזה  הרבה יותר מחווית עיצוב בית הוא משמש לא פעם כתיקון. גלית לעיתים משמשת כיועצת ולעיתים כפסיכולוגית לעיתים מרגיעה ולעיתים ממריצה והכל בנעימות ובכבוד והתוצאה ... מימוש של חלום בהתגלמותו!"

רחל, גבעת שמואל

"לשמחתינו קנינו בית במושב!

זה לא היה בית חלומותינו... העיצוב לא היה לרוחינו, הצבעים לא לטעמינו והיה ברור שצריך מהפך!

מאוד חששנו לעבוד עם מעצבת, פחדנו שיגידו לנו מה אנחנו אוהבים ומה יפה.... ואז פגשנו את גלית והקליק היה מיידי!

גלית מיד קלטה את הראש שלנו, היתה פתוחה לשגעונות  ולאהבות שלנו, ידעה לפרוס בפנינו אפשרויות מגוונות ולתת לנו את הבחירה.

עבדה ביסודיות,במקצועיות, בטוב טעם ובנועם הליכות.

בזכות גלית הפכנו את "הלימונים ללימונדה"!!!

והיום הבית נראה כמו מתוך ג'ורנאל - מרווח, נעים, חם ומשפחתי."

שרון ואבנר, צפריה

"גלית יקרה,

פנינו אלייך לאחר שרכשנו את דירת הלופט החדשה שלנו בנתניה.

את  מלאת קסם והרמוניה, עם ידע מקצועי מעולה. הדרך אתך החל משלב יצירת התוכניות ועד בחירת החומרים והריהוט הפכה לחוויה מיוחדת שהשאירה טעם של עוד...

תודה על הכל!!! כמובן שנרצה ליווי נוסף בהמשך. תודה מקרב לב על המקצועיות, האדיבות, האכפתיות וההשקעה. אין עלייך!"

עינב ויניב, נתניה

בבניה

"הכרנו את גלית בשיפוץ הבית לקראת הרחבת המשפחה. האתגר הנוסף היה ליצור חלל נגיש עבור כסא גלגלים. גלית הבינה מהר מאוד את הצרכים המיוחדים הללו וליוותה את הפרוייקט בחום  בהקשבה סבלנית ובעיקר באכפתיות אמיתית. לגלית היה חשוב למצוא עבורנו פתרונות פרקטיים מצד אחד ואסטטיים מצד שני.  אנחנו מודים לך על הסבלנות, החיוך והרוגע שהגיעו בעיקר ברגעי הקושי והלחץ ששיפוץ מעורר...הרבה בזכותך צלחנו בשלום את אתגר השיפוץ. השילוב של ראייה מקצועית, מציאת פתרונות יצירתיים, חוש טעם משובח ואישיות מקסימה גרם לנו לחזור אלייך לקראת ביתנו החדש. ממליצים בחום ובהערכה רבה"

עמי ועמיטל, קרית אונו

מעצבת פנים אזור השרון

מעצבת פנים תל מונד

Galit Ashman Interior Design
גלית אשמן עיצוב פנים

bottom of page